ده روش‌های کمتر شناخته شده برای استفاده حداکثری از اقامت ترکیه

آیلتس ترکیه کلاسهای حرفه ای و فشرده آیلتس. تافل Turkey IELTS اقامت کاری در صورت تمدید ۵ سال تمدید بدون وقفه و رعایت تمام اصول و پرداخت بیمه منظم می باشد. این در حالی می باشد که متقاضی می تواند برای تمام فرزندان خود حتی فرزندانی که از دیگر همسران وی متولد شده باشند، درخواست اقمت نماید. شرکت های خصوصی و سهامی خاص هر کدام مزایا و معایبی دارند و شما باید به نوع فعالیت و حجم کار و تعداد نیروی انسانی برنامه خود نگاه کنید و سپس نسبت به تنظیم اساسنامه و ثبت شرکت اقدام نمایید. اساسنامه شرکت را به زبان ترکی تنظیم کنید. سپس پس از تایید (تذکر) اساسنامه و مدارک جدید به اداره ثبت شرکتها مراجعه نمایید. در شرکتهای با مسئولیت محدود میتوانید مجموعهای از خرید ملک در استانبول با قیمت مناسب فعالیت ها را در اساسنامه شرکت قرار دهید. شرکت خصوصی یا شرکت با مسئولیت محدود در ترکیه ثبت کنیم؟ اگر بخواهیم میزان هزینه های کلی زندگی در آنکارا برای یک نفر را محاسبه کنیم باید گفت که حدود four hundred الی five hundred دلار برای هر ماه باید هزینه کنید. با این حال بهتر است در ادامه با ما باشید تا مزایای اقامت در ترکیه و مهمترین روشهای اخذ اقامت در ترکیه مانند اخذ اقامت ترکیه از طریق کار، اخذ اقامت ترکیه با خرید خانه، اخذ اقامت ترکیه با اجاره خانه و در نهایت اخذ اقامت دائم ترکیه از طریق سرمایه گذاری را با هم مرور کنیم. Th​is w as g en erated wi th the help of GSA  C​on tent Generat᠎or D​emoversi​on.


اخذ انواع اقامت در ترکیه به طور کلی شما برای سرمایه گذاری در ترکیه باید شرایط زیر را داشته باشید و قوانین آن را رعایت کنید. اخذ اقامت کشور ترکیه در ۲ حالت ارائه می گردد، (اقامت موقت و اقامت دائم) برای دریافت هر یک از مجوزهای اقامت ترکیه قوانین و شرایط متفاوتی وجود دارد. در صورتی که قرارداد کاری و ویزای موقت 5 سال پیاپی تمدید شود پس از 5 سال به فرد متقاضی اقامت دائم ترکیه داده شد. برای دریافت اقامت کاری ترکیه با ما تماس بگیرید. در ترکیه ابتدا باید به اداره مالیات مراجعه کرده و کد مالیاتی موسس شرکت را دریافت کنید. اجاره نامه را تهیه و به اداره مالیات برای اعزام بازرس اعلام کنید. پس از تحویل مدارک، یک بازرس برای بازدید از دفتر شما اعزام می شود. ۴ عکس برای هر متقاضی در پس زمینه سفید. در سطح فنی، برنامه هایی برای همه شهروندان ترکیه وجود دارد که از طریق آنها می توانند اسناد رسمی خود را صادر کنند، همچنین ترکیه یکی از کشورهای پیشرو در زمینه بازاریابی الکترونیکی است، و به سرعت به سمت هوشمند شدن پیش می رود.


شما همچنین باید برای شرکت خود برای "Vergi levhasi" درخواست دهید. برای اخذ اقامت ترکیه باید بعد از ورود به ترکیه با همسر خود زندگی مشترک داشته باشید. برای کاهش هزینهها می توانید از دفاتر مشترک استفاده کنید که در این صورت هزینه اجاره دفتر را نخواهید داشت. در سال های اخیر کشور ترکیه به یک کشور مهاجر پذیر تبدیل شده و افراد زیادی با استفاده از شیوه های مختلف دریافت اقامت ترکیه، توانسته اند شهروند این کشور محسوب شوند. ویزا ها معمولا به رنگ ها و شکل های مختلف بسته به کشور مربوطه ارائه می شود. ویزا در حقیقت اصطلاح کلی برای مدارک سفر و اجازه ورود به کشور مورد نظر است. همچنین دارندگان پاسپورت ترکیه در صورت ورود به 42 کشور می توانند در فرودگاه کشور مقصد ویزا دریافت کنند. با اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه این امکان را خواهید یافت که بدون ویزا به 72 کشور سفر کنید. بله. شهروندان ایرانی می توانند از تابعیت ایران خارج شده و تابعیت کشور دیگری را برگزینند منتها شرایطی دارد که در ادامه ذکر می شود. روش های بسیاری برای اخذ شهروندی ترکیه وجود دارد که در ادامه مهمترین آنها آورده شده است.


روش دیگری نیز برای اخذ شهروندی ترکیه وجود دارد. برای دریافت نتیجه اقامت ترکیه باید چه کنم؟ موسسه مهاجرتی آرال گام از مراجعه کنندگان جهت دریافت خدمات مشاوره استقبال نموده و این خدمات را به صورت رایگان در اختیار ایشان قرار می دهد. همچنین شما می توانید خدماتی مانند، افتتاح حساب بانکی در ترکیه، خرید ملک در ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه، اجاره ملک در ترکیه، اخذ شهروندی کشور ترکیه، تحصیل در ترکیه، تحصیل پزشکی در ترکیه، افتتاح حساب بین المللی به صورت غیرحضوری را به راحتی با همکاری مجموعه آرال گام در کشور ترکیه انجام دهید. همچنین تجارت جهانی با داشتن حساب بانکی و داشتن شخصیت حقوقی نیز می تواند یکی از اهداف ثبت شرکت در ترکیه باشد. با افتتاح حساب بانکی در ترکیه از طریق اینترنت و شرایط آن آشنا شوید. اقامت از طریق ازدواج بعد از ۳ تا ۵ سال می باشد. اخذ اقامت ترکیه در هر روشی بین five تا 8 سال زمان خواهد برد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *